Hašišbába (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 2. 2013 ()

Synopse: Paulette je zapšklá stará babka žijící sama v paneláku na předměstí Paříže. Důchod má malý, exekuce jí zabavila skoro všechen nábytek, odstřihli jí telefon a ona neví, jak dál. Jednoho večera se stane náhodným svědkem pochybného obchodu. Vidí v tom znamení osudu a rozhodne se, že začne prodávat hašiš. A proč by ne? Paulette byla kdysi cukrářkou. Její smysl pro obchod i kuchařský talent jsou pro ni dostatečnými trumfy, aby našla originální řešení k provozování svého nového „povolání“. Přesto ale není jednoduché stát se ze dne na den dealerem!

Recenze:
Nebudeme si nic namlouvat. Osnova příběhu neexperimentuje s ohromujícími zvraty, nýbrž řekněme s dobrou prezentací jinak prostých nápadů (typu Paulettina vylepšováku v nezákonné činnosti). Humor, ať už situační, nebo konverzační, vám dovolí odpočívat a za chvilku vůbec nevnímat čas.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací