Heavy Trip (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 14. 2. 2019 ()

Synopse: Jen stěží byste hledali partu větších lůzrů než je heavy metalová kapela Impaled Rektum z vesnice na severu Finska, která už 12 let zkouší a zatím neodehrála ani jeden koncert. Po nečekané tragické události se frontman a zpěvák Turo rozhodne překonat své obavy a dovést kapelu na jeden z nejbrutálnějších metalových festivalů v Norsku. Začíná divoká jízda, na které je čeká spousta heavy metalu, vykrádání hrobů, vikinské nebe a ozbrojený konflikt mezi Finskem a Norskem. Jenže chyba, režiséři Juuso Laatio a Jukka Vidgren prostě jen vsadili na pomalejší začátek, protože na šílenosti, které následují, je potřeba diváka připravit.

Recenze:
Scéna, ve které hlavní protagonista zápasí s rosomákem je pravděpodobně tou první, která nás dostane do kolen. A to už na finskou komedii Heavy Trip chvíli koukáme. Parta lůzrů z malého finského městečka, která sní o slávě své heavymetalové kapely, nám nejdřív nadhodí jen pár vtípků a komických situací, takže si říkáme, že to asi nebude taková zábava, jak bylo avizováno.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací