Hledá se Yetti (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 18. 4. 2019 ()Oficiální synopse:
Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika.

Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem.

Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Do kin přichází další animovaný snímek ze studia Laika, tentokrát je o Yettim a v původním znění je opravdu hvězdně obsazen takovými hlasy, jako jsou Zoe Saldana, Hugh Jackman nebo Emma Thompson. Příběh vypráví o anglickém gentlemanovi, siru Lionelu Frostovi, který se baví objevováním mýtických tvorů a touží se stát členem jednoho klubu dobrodruhů. Nikdo ovšem jeho objevům nevěří, a tak se Frost vsadí, že dokáže existenci takzvaného saskvoče, chybějícího článku na vývojové linii od opice ke člověku.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací