Hokus pokus 2 (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 9. 2022 ()

Synopse: Je to už 29 let, co někdo zapálil svíci s černým plamenem a přivedl tak zpět k životu sestry ze 17. století, které prahnou po pomstě. Nyní to jsou tři středoškolské studentky, které musí před svítáním v předvečer svátku Všech svatých zabránit nenasytným čarodějnicím v tom, aby způsobily v Salemu novou spoušť.

Recenze:
Sestry Sandersonovy jsou zpátky! A jejich entrée má jako vždy docela styl. Tedy do jisté míry. Vezměme to však popořadě. Celý příběh začíná o několik stovek let dříve, kdy se seznamujeme s mladými Winifred, Sarah a Marry Sandersonovými a zjišťujeme, jak přišli ke svým čarodějným schopnostem. Poté se přesouváme do současného Salemu a děj se začíná zaměřovat na dvě kamarádky, Beccu a Izzy, které se chystají na svůj tradiční „okultistický obřad“ do lesa oslavit narozeniny Becci (které shodou okolností připadají na Halloween). Při tom však tentokráte nevědomky osvobodí obávané čarodějky Sandersonovy. A závod s časem a o přelstění nepřítele začíná.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací