Interstellar (2014)

interstellar_cz_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 6. 11. 2014 ()

Synopse: Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

Hlavní role ve filmu uznávaného režiséra Christophera Nolana (filmová trilogie „Temný rytíř“, „Počátek“) „Interstellar“ ztvárnili: držitel Oscara Matthew McConaughey („Klub poslední naděje “), držitelka Oscara Anne Hathaway („Bídníci“), držitelka nominace na Oscara Jessica Chastain („30 minut po půlnoci“), Bill Irwin („Rachel se vdává“), držitelka Oscara Ellen Burstyn („Alice už tu nebydlí“) a držitel Oscara Michael Caine („Pravidla moštárny“). Do dalších rolí byli obsazeni Wes Bentley, Casey Affleck, David Gyasi, Mackenzie Foy a Topher Grace. Scénář k filmu napsali Jonathan Nolan a Christopher Nolan. Producenty filmu „Interstellar“ jsou Emma Thomas, Christopher Nolan a Lynda Obst, výkonnými producenty jsou Jordan Goldberg, Jake Myers, Kip Thorne a Thomas Tull.

Recenze:
Sledujeme Coopera na záchranné cestě do jiných koutů vesmíru, snahu zachránit lidstvo i samotnou posádku, stejně jako příběh rodiny, ponechané svému osudu a narůstajícím pochybám o úspěšnosti otcovy mise. Čekáme poměrně dlouho, než se začne opravdu něco dít, ale pak se toho děje dost. Sice se nebudete nudit, ale žádná velká překvapení nás nečekají. Což neznamená, že nebudeme uchváceni atmosférou celého snímku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací