Intimity (2014)

intimity_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 23.10.2014 ()

Synopse: Intimity jsou romantickým filmem, složeným ze sedmi příběhů o lásce, které se vzájemně prolínají. Zamilované páry nám nechávají nahlédnout do svého intimního soukromí v okamžiku, kdy řeší určitý citový milostný problém úměrný jejich věku a povaze. Teenageři prožívají první romantickou lásku; mladí umělci se snaží zvládnout úspěch slávu, jež jim nabourala soukromí; sebedestrukční bohém se střetává s věřící čistou bytostí; nevěrný manžel se musí osudově rozhodnout; lenivý cynik se nečekaně zamiluje; sebestřední senioři s neúspěšnou minulostí se společně pokusí o lepší budoucnost; láska nabourá i svět placené privátní prostituce. Všechny příběhy dospějí k řešení, které může přinést pozitivní naději do budoucnosti. Je to vlastně jeden příběh lásky na pozadí času vyměřeném pro jeden lidský život.

Recenze:
Několik z dvojic jsou lidé, z nichž jeden, nebo dokonce oba, těžce v životě strádají. Jiní naopak směřují od štěstí k dočasnému neštěstí a potřebují si pár důležitých věcí vyříkat. Zvykněte si na to, že se tady vše bude pořádně okecávat. Nikdy to však nemůže sklouznout do nudy nebo stereotypu. Většina příběhů totiž na jednu stranu vybočuje z obvyklých romancí docela těžkými „úlety“, ale jako každé dobré umění dokáže zprostředkovaně poukázat na skryté lidské slabosti, tentokrát vrtochy osamělých jednotlivců.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací