John Wick 2 (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 2. 2017 ()

Synopse: V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.

Recenze:
John Wick se zamiloval, opustil práci, ve které byl nepřekonatelný, postavil dům a usadil se. Osud tomu ovšem chtěl jinak a ženu, jeho pojítko s obyčejným světem, mu vzal. Od té doby se Johnovi myšlenka na poklidný život hroutí jako domeček z karet. Poté, co mu mafiánský synáček sebral auto a zabil psa (poslední manželčin dárek a symbol naděje) se ocitl na válečné stezce, ze které se nemůže vymotat. Drzého mladíka Iosefa Tarasova (Alfie Allen) a jeho tatínka Vigga Tarasova (Michael Nyqvist) John sice zlikvidoval, ale tím vše nekončí. Ba právě naopak.

(photo&video: )

Video
Trailer 2:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací