Kluk ve světě příšer (2015)

Film

kluk_ve_svete_priser_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 5. 5. 2016 ()Oficiální synopse:
Příběh o důležitosti rodiny, lásky a cti vyniká fascinujícím mistrovstvím animace japonského režiséra Mamoru Hosody. Devítiletý Kjúta je obyčejný kluk z moderního Tokia. Hodně věcí o životě ještě neví a neměl dosud ani tušení o tom, že vedle reálného světa existuje ještě skrytý fantazijní svět obývaný zvířaty. Až do chvíle, než se v něm náhodou sám ocitl. V kouzelném světě Džútengai ale nejsou lidé příliš vítáni a celou zemí navíc zmítají nepokoje s nástupem nového panovníka. Chlapce se ujme osamělý medvědí válečník, aby ho uchránil nebezpečí v neznámém světě. Výjimečná filmová událost pro chytré děti (film uvádíme v nedabované verzi s českými titulky), jejich rodiče, milovníky Japonska, japonské animace a jedinečných filmových zážitků.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
kluk_ve_svete_priser_2015_plakat

O devítiletého Kjútu se po tragické smrti jeho matky mají starat příbuzní, které vůbec nezná. Kjúta si připadá velmi osamělý, pociťuje nenávist vůči okolnímu světu a jeho jediným přítelem je malá myška. Chce být sám, utíká a potlouká se Tokiem až do dne, kdy se shodou náhod dostane do paralelního světa, o jehož existenci dosud neměl tušení.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací