Kouzlo měsíčního svitu (2014)

kouzlo_mesicniho_svitu_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 7. 8. 2014 ()

Synopse: Děj této romantické komedie se odehrává v jižní Francii v roce 1920. Nádherné vily na pobřeží Côte d'Azur, jazz kluby a módní místa pro bohaté jsou kulisou tohoto filmu. Stanley (Colin Firth) - alias Wei Ling Soo - je britský kouzelník a mistr iluzionista, který je povolán do Francie na žádost aristokratické rodiny, aby odhalil možný podvod. Sophie (Emma Stone), jako možné falešné spirituální medium, je objektem jeho zkoumání. Je pravděpodobné, že táto tajemná a krásna žena využívá přízeň bohaté rodiny. Nicméně komplikace nastanou, když se náš "detektiv" do ní bezhlavě zamiluje.

Recenze:
Dokáže Woody ještě pobavit, když má na kontě více než čtyři desítky filmů? Děj je poměrně předvídatelný a neukazuje nám až tak nic převratného. Celý snímek ovšem vyniká dušihladící atmosférou a nostalgií. Prostředí i kostýmy jsou vybrány citlivou a zkušenou rukou. Celkový dojem navíc dokresluje tempo a doslova pohádkový hudební doprovod. V dnešní uspěchané době se jedná o něco jako polibek magické víly z dávných dnů.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací