Králové zlodějů (2018)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 18. 10. 2018 ()Oficiální synopse:
Kriminální drama inspirované neuvěřitelným pravdivým příběhem. V roce 2015 se v Londýně odehrála jedna z největších loupeží diamantů v britské historii. Odhalení, že ji má na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků, způsobilo senzaci.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Na velikonoční víkend roku 2015 si jistě pamatuje nejeden londýnský strážník. Parta zlodějíčků se tehdy rozhodla přilepšit si a vykradla slavnou úschovnu šperků v Hatton Garden v Londýně. Mistrovská akce, při níž zmizely cennosti za miliardy liber, vyvolala u veřejnosti i vyšetřovatelů ze Scotland Yardu zděšení – kde se v Anglii vzali tak zdatní, bystří a schopní profesionálové, po nichž zůstala jen díra ve zdi a přes 70 prázdných bankovních schránek? O to více nejchytřejší britské mozky o několik měsíců později překvapilo, že trezor nevyrabovali roky cvičení nindžové, ale parta penzistů s kriminální minulostí.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací