Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 6. 1. 2022 ()

Synopse: Režisér Jason Reitman a producent Ivan Reitman uvádějí další kapitolu z původního příběhu Krotitelů duchů. Ve filmu Krotitelé duchů: Odkaz se přestěhuje svobodná matka se svými dvěma dětmi na maloměsto, kde společně objeví svoje spojení s původními krotiteli duchů a tajemný odkaz, který po sobě zanechal jejich dědeček.

Recenze:
Sci-fi komedie Krotitelé duchů z roku 1984 od režiséra Ivana Reitmana se stala naprostou klasikou tohoto žánru. Zajímavostí je, že rodina tohoto filmaře emigrovala na začátku 50. let z Československa do Kanady. Po obrovském úspěchu prvního dílu vzniklo o pět let později druhé, taktéž zdařilé pokračování. Pokus o jejich předělávku z roku 2016, kde jsou hlavními hrdinkami samé ženy, se ovšem příliš pozitivního hodnocení nedočkal. Nejnovějšího počinu s názvem Krotitelé duchů: Odkaz se však ujal syn režiséra prvních dvou snímků.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací