Láska hory přenáší (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 5. 2022 ()

Synopse: Na začátku bylo krásné ráno, ale pokud se hrdinům komedie „Láska hory přenáší“ něco může pokazit, zaručeně se to pokazí.

Všichni zažijí jeden opravdu šílený den v horském hotelu vyprávěný třikrát a vždy jinýma očima. Nevěstě Alex se její velký den hroutí přímo před očima. Po pánské jízdě předešlé noci je totiž nezvěstný ženich a stát před oltářem sama je trochu trapné. Alex nesedí v koutě a rozhodne se ženicha najít. Někde přeci být musí! Svůj pohled nabídne i její neurotická matka, přespříliš aktivní otčím, jenž odhaluje zločin, který se nestal, a také její biologický. Ten dělá, jakože nic, přestože právě on viděl nezvěstného ženicha jako poslední. Chaos v horském hotelu, kde se svatba měla odehrát, využívá instruktor lyžování a neodolatelný svůdník Petr. S pomocí své kamarádky Kláry se pouští do dobrodružné přípravy rande pro nejkrásnější ženu v hotelu. Jak říká slavný Murphyho zákon: Usmějte se, zítřek bude horší.

Recenze:
Svatba na horách, případ ztraceného ženicha, bezradná nevěsta, zamilovaný lyžařský instruktor, pes kazisvět, přihlouplá družička, zapomětlivý tatínek nevěsty a zklamaná návštěvnice hotelu. To všechno a mnohem více najdete v nové komedii z česko-slovenské koprodukce, Láska hory přenáší. Že by to však dávalo dohromady nějakou záživnou podívanou, to tvrdit nelze. Teda ona záživná je, ale pravděpodobně ne tak, jak tvůrci původně zamýšleli.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací