Láska na kvadrát (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 11. 2. 2021 ()

Synopse: Slavný novinář a vyhlášený sukničkář musí proto přehodnotit celý svůj život. Zamiluje se totiž do záhadné modelky, která vede dvojí život.

Recenze:
Nadprůměrná romantika se vidí málokdy a od polského černého koně ze stáje Netflixu rozhodně nic extra čekat nemusíme. Hlavní hrdinka Monika (Adrianna Chlebicka) je učitelkou nejmenších dětí, své práci je naprosto oddaná a využívá inovativní metody, takže ji přirozeně nikdo kromě žáků nemá rád. Trápí ji ovšem mnohem větší problémy. Její otec zadlužil rodinu u hodně nebezpečných lidí a aby mu Monika pomohla, sežene si v přestrojení druhou práci, kterou musí celý film tajit před okolím. Že by dělala luxusní společnici? Špionku? Dealovala drogy? Pašovala orgány? Vykrádala banky? Ne, je supermodelka. Něco tak šokujícího, skandálního a nechutného by jistě tajil každý z nás.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací