Late Night (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 11. 7. 2019 ()

Synopse: Katherine Newbury je jedinou ženou, které se kdy povedlo po několik let moderovat úspěšnou večerní talkshow. Když je však označena za „ženu, která nenávidí ženy“, rozhodne se urychleně přijmout nezkušenou Molly, která je tak jedinou ženou mezi stávajícími scénáristy. Přijetí Molly možná přišlo pozdě. Hrůzu nahánějící Katherine totiž musí čelit nízké sledovanosti a rozhodnutí stanice nahradit ji za někoho sympatičtějšího, ideálně mladého muže. Molly je odhodlaná dokázat, že práci nezískala jen kvůli svému pohlaví a chce Katherine pomoci a oživit její talkshow a kariéru… Svými činy však docílí větších změn, než původně zamýšlela.

Recenze:
„Doufám, že jsem si zasloužila privilegium vašeho času.“ Tak se vždy loučí se svými diváky moderátorka Katherine Newbury, legenda ve svém oboru. Je jedinou ženou, které se povedlo skoro tři dekády moderovat úspěšnou večerní talk show. Když jí však úsečný článek označí jako „ženu, která nenávidí ženy“, je nucena v rychlosti přijmout na pozici scenáristy nezkušenou Molly, která se tak stává jedinou ženou ve stávajícím spisovatelském týmu. Aby toho však nebylo málo, Katherine čelí nízké sledovanosti, a tak jí hrozí, že bude nahrazena mladým sympatickým mužem. Molly je ale odhodlána pomoci Katherine oživit její show i kariéru a dokázat, že na pozici nebyla přijata jen kvůli svému pohlaví. Její činy však přinesou větší změny, než očekávala.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací