Legenda o Tarzanovi (2016)

legenda_o_tarzanovi_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 7. 7. 2016 ()

Synopse: Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest.

Recenze:
Pokud jde divák na tento film nepřipraven, první minuty musí váhat, zda není Tarzan pouze shoda jmen. Elegantní a uhlazený anglický gentleman se asi těžko bude po Londýně 19. století přepravovat po liánách. Ale stačí, když si chvilku počkáme, a urostlý Alexander Skarsgård (samozřejmě syn Stellana Skarsgårda) shodí košili, odhalí vypracované svalstvo a začne se mazlit se lvy, protože jsou to přece jeho staří parťáci. Na jejich místě by se jistě ráda ocitla nejedna divačka. Ale ani mužské osazenstvo nezůstane bez estetického zážitku: Jane si zahrála Margot Robbie, a i když není tak provokativně sexy jako u Vlka z Wall Street, vynahrazuje to ostrým jazykem, a překvapivě je asi nejvtipnější postavou.

(photo&video: )

Video




Trailer 2:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací