LEGO® Batman film (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 9. 2. 2017 ()

Synopse: V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatním a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

Recenze:
Batman, neboli Bruce Wayne (jejda jeho tajná identita je venku!) je samotář a většinu času tráví o samotě. Jeho jediným společníkem je věrný sluha Alfred. Společnost mu také dělají jeho všelijaké bathračičky a nezměrné bohatství. Bruce se v samotě doslova utápí, ale nedokáže si to připustit. To se však změní jednoho dne, kdy se mu do života připlete sirotek Dick Grayson, kterého nedopatřením adoptuje. Dick je mladý, veselý, bystrý a nadšený úplně ze všeho. Batman ale nemá čas na rodičovství, musí zhatit plány svému úhlavnímu nepříteli Jokerovi. A tak mu nezbývá než vzít Dicka s sebou na toto dobrodružství, které naprosto změní jejich svět.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací