Luca (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 17. 6. 2021 ()

Synopse: Snímek studií Disney a Pixar Luca, odehrávající se v malebném městečku italské riviéry, vypráví o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny plné zmrzliny, těstovin a vyjížděk na mopedu. Prosluněná dobrodružství prožívá Luca se svým novým nejlepším kamarádem, avšak jejich veselí ohrožuje přísně střežené tajemství, neboť oba jsou ve skutečnosti vodní příšeráci z podmořského světa.

Recenze:
Dospívající chlapec Luca zažije neuvěřitelné prázdniny v městečku Portorosso na Italské riviéře. Společně s kamarády Albertem a Giulií chtějí vyhrát každoroční triatlonový závod v plavání, jezení a jízdě na kole. Vítěz dostane finanční odměnu, za kterou si chtějí pořídit vysněnou Vespu. Při trénování se musí vypořádat se sebestředným Ercolem i s nebezpečím, že se provalí pravý původ chlapců – jsou totiž vodní příšery z podmořského světa.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací