Méďa Béďa (2010)

meda_beda_2010_poster
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 2. 2011 ()

Synopse: Do Želéstonského parku už nechodí tolik lidí jako dřív a obchod tak vázne, proto se starosta Brown rozhodl park zavřít a pozemek prodat. To znamená, že rodiny už nebudou moci poznávat krásy přírody – a co je horší: Méďa Béďa a jeho kamarád Bubu budou muset opustit svůj jediný domov, jaký kdy měli. Postaven před největší výzvu svého života musí Méďa Béďa dokázat, že je opravdu chytřejší než průměrný medvěd a spolu s Bubem spojí síly s rangerem Smithem, aby společně našli způsob, jak park zachránit. Všemi oblíbený medvědí zloděj piknikových košíků přichází na velké plátno v novém dobrodružství „Méďa Béďa“, které spojuje animaci s živými herci a do českých kin bude uveden na jaře roku 2011.

Recenze:
Příběh originality moc nepobral. Je jednoduchý, známý a předvídatelný. Jednoduchost byla zajisté zvolena z důvodu cílové skupiny – děti. To by nijak nevadilo, ale trochu originality by příběh zajisté snesl. Díky dětskému publiku je příběh dabovaný. Nikdo myslím originální znění ani nečekal. I když, např. ve Slovanské domě je titulkovaná verze k dispozici. Bohužel, jsem byla přítomna dabovanému promítání. Většinou bývá u filmů pro děti dabing povedený, tentokrát to neplatí. Špatný není, spíše nemastný-neslaný.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací