Na vlásku (2010)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 27. 1. 2011 ()

Synopse: Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

Recenze:
Klasická pohádka bratří Grimmů Rapunzel dostala nový a moderní design značky Walt Disney a ohromně jí to sluší. Doslovné odvyprávění příběhu snad nikdo ani nečekal, ale na kráse mu to nijak neubralo. Nový animovaný film se jmenuje Tangled, v českých luzích a hájích Na vlásku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací