Mezi náhrobními kameny (2014)

Film

mezi_nahrobnimi_kameny_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 30. 10. 2014 ()Oficiální synopse:
Matt Scudder (Liam Neeson) je bývalý newyorský policista a vyléčený alkoholik, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemůžou jít za policií. Jedním z takových je i drogový dealer Kenny, který si detektiva najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jedniným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
mezi_nahrobnimi_kameny_plakat

Zlé a tajemné město, nějaká ta unesená/zavražděná žena, zachmuřený detektiv s pohnutým osudem, kterému je vlastně všechno jedno, jen zrovinka osud těchto obětí ne. To zní jako program v televizi na páteční večer. Jenže když je v hlavní roli Liam Neeson, je všechno jinak. Skoro.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací