Mezi náhrobními kameny (2014)

mezi_nahrobnimi_kameny_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 30. 10. 2014 ()

Synopse: Matt Scudder (Liam Neeson) je bývalý newyorský policista a vyléčený alkoholik, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemůžou jít za policií. Jedním z takových je i drogový dealer Kenny, který si detektiva najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jedniným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem.

Recenze:
Zlé a tajemné město, nějaká ta unesená/zavražděná žena, zachmuřený detektiv s pohnutým osudem, kterému je vlastně všechno jedno, jen zrovinka osud těchto obětí ne. To zní jako program v televizi na páteční večer. Jenže když je v hlavní roli Liam Neeson, je všechno jinak. Skoro.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací