Nesmrtelný (2015)

nesmrtelny_selfless_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 6. 8. 2015 ()

Synopse: Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (držitel Oscara Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery, seriál Panství Downton), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání“, který pro něj zvrátí běh času.

Recenze:
„Ne, necítím se nesmrtelný.“ přiznává si charismatický miliardář Damian Hale (Ben Kingsley), muž, jenž postavil New York. Jednoho dne ho totiž srazí na kolena rakovina a on se musí vyrovnat s blížícím se koncem i s faktem, že se mu stále nepodařilo zlepšit vztah s dcerou. O pár dnů později a několik set mil dále se ovšem v malé kavárně při hovoru se svým nejlepším přítelem a obchodním partnerem Martinem O’Neilem (Victor Garber) nechá srazit k zemi znovu, tentokrát dobrovolně, aby se za 20 minut probudil svěží, mladý a plný elánu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací