Netěhotná (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 9. 2020 ()

Synopse: Film Netěhotná vypráví příběh sedmnáctileté Veronicy (Haley Lu Richardsonová), která si nikdy nemyslela, že bude chtít neuspět v testu – dokud se nepřistihne, jak zírá na kus plastu se dvěma silnými růžovými čárkami. Slibná budoucnost na univerzitě se zoufalé dívce rázem začne rozplývat před očima. Přestože by ji nikdy nenapadlo, že bude muset ve svém věku něco takového řešit, Veronica nyní stojí před zásadním rozhodnutím. To ji zavede na cestu dlouhou stovky kilometrů až do Nového Mexika. Během třídenního putování v doprovodu své bývalé nejlepší kamarádky Bailey (Barbie Ferreirová) zjistí, že jednou z nejdůležitějších věcí v životě je skutečné přátelství.

Recenze:
Sedmnáctiletá studentka střední školy jménem Veronica zjistí, že je těhotná. Rozhodne se podstoupit umělé přerušení těhotenství. K tomu ve většině států USA potřebuje ještě souhlas rodičů. Ti její jsou ovšem silně věřící, takže by to určitě nepovolili. Podnikne proto potají se svou nejlepší kamarádkou z dětství Bailey třídenní výlet ze státu Missouri na kliniku v Albuquerque v Novém Mexiku, kde tento souhlas není potřeba. Jak se dá očekávat, na cestě je čeká mnoho překážek.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací