Neviditelné (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 6. 2019 ()

Synopse: Citlivá a empatická komedie vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být centrum kvůli úřednímu rozhodnutí uzavřeno, jeho zaměstnankyně se nevzdávají a berou situaci do vlastních rukou. Od teď udělají vše pro to, aby svým návštěvnicím pomohly postavit se znovu na vlastní nohy, i když to bude znamenat porušení spousty pravidel. Někdy je totiž potřeba spojit síly, postavit se problémům čelem a jít štěstí naproti! Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným“ člověkem z okraje společnosti stojí silný příběh a že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty nejtěžší překážky.

Recenze:
Když přijde na komedie, Francouzi skoro nikdy nezklamou. A i když Neviditelné nejsou ani zdaleka čistou komedií, nechybí jim špetka vkusného humoru. Režisér a spoluscenárista Louis-Julien Petite vytvořil sympatické drama, které psal sám život a povedlo se mu vytvořit snímek s pozitivním posláním, který nejen chvílemi baví, ale především ukazuje lidskost a vůli si vzájemně pomáhat.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací