Nezvratný osud 4 (2009)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 10. 2009 ()

Synopse: V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, že hořící trosky aut budou padat mezi diváky a brutálně zabijí i jeho kamarády a že na něj samotného spadne střecha ochozů. Když se Nick probere ze své hrůzostrašné představy, zpanikaří a přiměje svou přítelkyni Lori (Shantel VanSanten) a jejich kamarády Janet (Haley Webb) a Hunta (Nick Zano), aby odešli…podaří se jim uniknout jen vteřiny před tím, než se Nickova strašná vize stane děsuplnou realitou. Skupinka mladých lidí si myslí, že se jim povedlo podvést smrt, ale bohužel pro Nicka a Lori to je jen začátek. Zlé předtuchy pokračují a přeživší ze závodů umírají jeden po druhém, a to nepředstavitelně krutě. Nick musí přijít na to, jak znovu podvést smrt - a tentokrát definitivně - ještě před tím, než se sám stane obětí svého nezvratného osudu. Film je posledním pokračováním série „Nezvratný osud“ a je prvním 3D filmem, který svým fanouškům nabídne velmi děsivou, vzrušující jízdu.

Recenze:
Kdo viděl aspoň jeden z Nezvratných osudů, nedočká se žádného překvapení. Partička lidí přežije smrtelnou tragédii na základě “vidiny” jednoho z nich. Ale smrt se nedá a pomaličku jednoho po druhém získává zpět do svých spárů. V případě čtyřky se pomalé tempo mění doslova na zběsilou jízdu. Nevstřebáte jednu smrt a už je vám servírována další. Schéma celého filmu je neměnné, víceméně se jedná o poupravenou trojku s jinou tragédií a herci.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací