Nikdy neříkej nikdy (2023)

Režie:
Premiéra v ČR: 3. 8. 2023 ()

Synopse: Příběh Nikdy neříkej nikdy ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. (Bontonfilm)

Recenze:
Aneb jak rozvedení lidé nepřicházejí o iluze.

Tak nějak by se dalo shrnout československé melodrama s prvky komedie Nikdy neříkej nikdy. V něm sledujeme čerstvě rozvedenou Naďu a Petra, kteří k sobě po neúspěšných manželstvích postupně nacházejí cestu a zjišťují, že všechno zlé je skutečně k něčemu dobré. Na druhé straně Petrova, nyní již bývalá manželka, řeší životní dilema na lékařské misi v Africe a Nadin ex-manžel zase krizi s milenkami.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací