Paranormal Activity 3 (2011)

paranormal_activity_3_2011_poster
Režie: ,
Premiéra v ČR: 20. 10. 2011 ()

Synopse: I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete.

Recenze:
Děj třetího dílu série Paranormal Activity se vrací až na samý počátek celého příběhu, a to do roku 1988. Divák se konečně dozví, jak to všechno začalo. Hlavní hrdinky předchozích dílů Katie a Kristi jsou ještě malé holky a mezi jejich oblíbené hry patří i vzájemné strašení a vyvolávání duchů. To se ve světě hororu nevyplácí, protože nikdo by neměl pokoušet neznámé síly!

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací