Pařba na třetí (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 5. 2013 ()

Synopse: Snímek „Pařba na třetí“ je třetí a poslední film komediální série režíséra Todda Phillipse, produkované společnostmi Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures.

Tentokrát nebude žádná svatba. Nebude ani žádná rozlučka se svobodou. Co by se tedy mohlo pokazit?

Film „Pařba na třetí“ znovu spojil Bradleyho Coopera, Eda Helmse, Zacha Galifianakise a Justina Barthu v roli Phila, Stu, Alana a Douga. Do hereckého týmu se znovu vrací také Ken Jeong jako Mr. Chow, Heather Graham jako Jade, a Jeffrey Tambor jako Alanův otec Sid. K hvězdnému týmu se navíc nově přidal i John Goodman.

Recenze:
I když se na plátně skoro pořád něco děje, působí toto pokračování lehce unaveně. Lepidlo, které jednotlivé gagy drželo pohromadě, není tak husté a kvalitní, jak bývalo kdysi. Některé scény jsou natahované a bez jinývh by se snímek obešel úplně. I přes kolísavé tempo se můžeme těšit na několik silných momentů a povedených sekvencí, kterým bezesporu hodně pomáhá bezchybný hudební doprovod. Navíc třetí pokračování počítá s tím, že osudy Vlčí smečky bezchybně znáte a staví mnoho vtipů na tomto faktu. Tudíž pokud jste Vegas ani Bangkok nenavštívili, značnou část vyprávění nemáte šanci pochopit a ochudíte se o příležitosti ke smíchu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací