Pat a Mat: Kutilské trampoty (2019)

Režie:

Premiéra v ČR: 5. 12. 2019 ()

Synopse: A je to opět tady! Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku. Pro prázdný žaludek jsou palačinky velká dobrota, ale to otáčení na pánvi? To je pro kutily zbytečná námaha a zároveň ta správná výzva. Stejně jako výroba domácího moštu a křupavého popcornu. A co teprve, když si z dronů vyrobí nový létající stroj. A nebyli by to staří známí „ajeťáci“, kdyby si nechtěli zvelebit domov. Pár nových poliček nebo přestavba kuchyně jsou věci, do kterých se rádi pustí s vervou a chutí.

Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení. Doma to raději nezkoušejte!

Recenze:
Původními tvůrci námětu jsou režisér Lubomír Beneš a karikaturista Vladimír Jiránek. Úplně poprvé se Pat a Mat objevili v roce 1976 v krátkém snímku s názvem Kuťáci. Ve filmové podobě přichází na plátna kin již počtvrté. A diváky čeká dvaašedesát minut milého humoru a originálních řešení pod taktovkou režiséra Marka Beneše, který převzal tuto úlohu po svém otci.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací