Pat a Mat znovu v akci (2018)

Režie:

Premiéra v ČR: 7. 6. 2018 ()

Synopse: „A je to opět tady“ Pat a Mat, naši dva známí kutilové znovu v akci. Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pat a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky.

Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáži poradit s každým problémem. Kuťení je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.

Pat a Mat, jak již jsme zvyklí přináší zábavu na ostří šroubováku a legraci až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději nezkoušejte!

Recenze:
Po dvou letech přichází do kin další celovečerní pohádka hrdinů, kteří těší srdce diváků už víc než 40 let. Na rozdíl od prvního Pata a Mata ve filmu zde uvidíme zcela nové epizody, ne pouze recyklované díly. Dva neohrožení a pracovití kutilové budou opět čelit nejrůznějším problémům, které vyřeší jako vždy po svém čili nějakým důmyslným zlepšovákem. Pokud jste příznivci těchto koumáků, můžete se teď v kině smát i chytat za hlavu u jejich nových dobrodružství.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací