SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu. (2015)

snoopy_a_charlie_brown_peanuts_ve_filmu_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 5. 11. 2015 ()

Synopse: Snoopy poprvé na velkém plátně!

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem. Na filmovém plátně se vedle této dvojky představí celá parta populárních Peanuts, a tak ve filmu nechybí Charlieho největší kamarád Linus a jeho poněkud protivná sestra Lucy, nebojácná Patty Peprmintová, Charlieho mladší sestra Sally, spokojený Špindíra, hudební génius Schroeder a další. A pořádně to roztočí. Film SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu je - vedle velké zábavy – také poctou autorovi jeho předlohy, kterým byl americký výtvarník Charles M. Schulz (1922 – 2000). Komiks se v novinách poprvé objevil 2. října 1950 a nové díly vycházely až do 13. února 2000. Vychází ve více než 2600 novinách v 75 zemích a je přeložen do více než 20 jazyků.

Recenze:
Charlie Brown řeší stejné problémy, jako stovky kluků v jeho věku. Chce zapůsobit na kamarády i na svou první lásku, ale nějak mu chybí trocha toho štěstí a dávka potřebného sebevědomí. Ještě, že mu věrně po boku stojí nejlepší přítel člověka – pes. Snoopy ovšem není jen tak obyčejný hafan. Tento čtyřnohý mazlíček vás naučí tancovat, zahraje si s vámi baseball, a když vy se neodvážíte, zazvoní na ten správný zvonek.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací