Naprostí cizinci (2016)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 4. 2017 ()

Synopse: „Víš, s kým jíš?”

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život.

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo… kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči…? Během jediného večera se ukáže, že až příliš mnoho. I ti, které známe, mohou totiž být naprostými cizinci.

Recenze:
Skupina sedmi blízkých přátel, tři manželské páry a jeden vlk samotář, se při společné večeři rozhodne, že učiní pokus. Každý si položí na stůl svůj telefon, a když mu v průběhu večera přijde jakákoliv zpráva, nebo obdrží hovor, musí se podělit s ostatními o jejich obsah. Přátele, kteří si myslí, že se důvěrně znají, se o sobě náhle dozvídají nečekané věci. A co je ještě horší, někteří odkrývají nepříjemná tajemství o svém partnerovi. Je tahle zdánlivě nevinná sociální hra vůbec bezpečná?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací