Personal Shopper (2016)

Režie:
Premiéra v ČR: 24. 3. 2017 ()

Synopse: Mladá Američanka Maureen (Kirsten Stewartová) se živí jako osobní nákupčí oblečení pro obletovanou mediální celebritu. Svůj volný čas tráví v podivném opuštěném domě. Je Maureen opravdu schopná komunikovat s dušemi zemřelých? Duchařské drama známého režiséra Oliviera Assayase získalo na festivalu v Cannes Cenu za režii.

Recenze:
Maureen den co den nakupuje a shání ty nejnovější a nejmodernější kousky pro výstřední Kyru. Její práce ji nenaplňuje a je monotónní, ale i přes to se jí věnuje. Maureen je však také médium, což znamená, že dokáže komunikovat se světem mrtvých. Její bratr – dvojče, Lewis, byl také médiem, ale nedávno zemřel na srdeční onemocnění, kterým shodou okolností trpí i Maureen. A ta se teď s tím snaží vyrovnat, se smrtí svého dvojčete a s tím, že jí nejspíš čeká v nedohlednu to samé. Tak se Maureen snaží se svým bratrem navázat kontakt, ale tím probudí tajemnou neznámou sílu. Což má za následek nečekané události.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací