Piraňa 3DD (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 6. 2012 ()

Synopse: Nikdo není v bezpečí!

Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet.

Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase.

Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu.

Recenze:
3D a 3DD Piraňa se od sebe liší jak noc a den. Jednička byla nápaditá, dokázala přimět diváky okusovat si nehty na rukou při napínavých scénách v podobě úniku z nenadálé pasti a i ten útok piraní stál zato. Dvojka je avizovaná jako komediální horor, ale výsledný efekt je spíše 9 dílů komedie ku jednomu dílu pokusu o napětí. Černý humor a až do absurdností dotažené gagy sice pobaví, ale vyšumí stejně rychle jako laciné šampaňské. O opravdu povedenou humornou linku se postarala hasnoucí hvězda písečných pláží v červených šortkách David Hasselhoff. Jeho dokonalá parodie sebe sama a jeho postavy z pobřežní hlídky, záchranáře Mitche Buchannona je opravdu zábavná a táhne se až hluboko do závěrečných titulků.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací