Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 17. 11. 2022 ()

Synopse: Mladá alchymistka Amélie (Eliška Křenková) získává zakázanou kouzelnou moc: dokáže částečně ovlivňovat tok času. Zneužívání nových schopností ji však rozštěpí v čase a Amélie ze současnosti se tak setkává s Amélií z minulosti, která ji od té chvíle provází na každém kroku. Z dávno zapomenutých temnot času navíc povstává nová hrozba, alchymista nazývaný Pán run (Ján Jackuliak), jenž touží získat vládu nad veškerou magií v Oberonu. Aby se mu to podařilo, musí Amélii připravit o vládu nad časem. Amélie se spolu se svými nerozlučnými přáteli princeznou Ellenou (Natalia Germani) a princem Janem z Calderonu (Marek Lambora) vydává do kouzelného města jménem Ayra, kde sídlí Společenstvo alchymistů, které se zapřísáhlo magii ochránit. Po jeho boku se Amélie musí postavit nejen dosud nejmocnějšímu protivníkovi, ale také svojí vlastní touze po zakázané moci.

Recenze:
Princezna zakletá v čase si získala srdce diváků díky poctivosti, s jakou byla vytvořená. V hravém příběhu nechyběly sympatické postavy v podání skvěle vybraných herců, spousta fantazie, humoru, poselství o lásce a přátelství, i vývoj charakterů. Ve druhém díle se znovu setkáme s Ellenou, Janem a Amélií, a také s celou (až příliš dlouhou) řadou dalších postav.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací