Raubíř Ralf a internet (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 10. 1. 2019 ()

Synopse: Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství Raubíř Ralf a internet. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo (v původním znění Taraji P. Henson), která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr.

Recenze:
Zve už od prvního traileru Ralf a jeho kamarádka Vanilopka von Šmak. Od jejich minulého dobrodružství uběhlo už dobrých šest let a stále jsou dobrými kamarády, kteří spolu stráví každou volnou chvilku. A Felix s Calhoun jsou i nadále svoji a šťastni, zkrátka všechny herní postavičky z herny pana Litwaka žijí spokojeně v míru. Zlom však nastává ve chvíli, kdy jednoho dne dochází při nehodě ke zlomení volantu, který patří k Vanilopčině hře Cukrkáry. Protože pan Litwak nemá peníze na nový, je hra dočasně odpojena a její postavičky jsou evakuovány a bez domova. Vanilopka je zdrcená, ale Ralf přichází s řešením! Vydá se na internet koupit novou součástku. A tak se s Vanilopkou pouštějí vstříc novému dobrodružství do neprozkoumaných zákoutí světa on-line.

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací