Rio 2 (2014)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 10. 4. 2014 ()Oficiální synopse:
Vzácní modří papoušci Blu, Perla a jejich tři děti se ocitnou v džungli, když se odvážili opustit své kouzelné město Rio a odletět do divoké Amazonie, aby se tam setkali se svými příbuznými. Blu se v zemi, kterou nezná, necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí čelit svému nejobávanějšímu protivníkovi – tchánovi a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, které pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Po dějové stránce žádné zázraky zkrátka nečekejte. Stejně jako Rio 1 i Rio 2 ovšem nabízí úžasně pestrou podívanou. Nejen úvodní číslo vítající Nový rok, ale i pozdější vystoupení v pralese jsou plná chytlavých rytmů, barviček a synchronizovaného tance, z kterého až přechází zrak. A když se vysloveně netrsá, můžeme se kochat nádhernou přírodou. Otázkou je, nakolik takto jednostranně cílené 101 minut dlouhé dobrodružství zabaví děti, především ty malé?


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací