Rivalové (2013)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 3. 10. 2013 ()Oficiální synopse:
Niki Lauda a James Hunt … věční rivalové …

Dokonalý profesionál versus neodolatelný playboy. Jedno však mají společné … nezkrotnou touhu po vítězství v závodech plných zvratů, nebezpečí a blízkosti smrti.

Ron Howard natočil velkofilm z prostředí Formule 1 plný napětí, akce a lásky.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Hunta i Laudu poznáváme ještě před tím, než proniknou do velkého světa F1. Jejich vzájemná „nenávist“ a rivalita totiž začala klíčit již během závodů nižší třídy. Tento fakt je ovšem hlavním hnacím motorem celého příběhu a sportovní kariéry borců. Během dvou hodin dlouhého snímku nahlédneme nejen pod pokličku smrtelně nebezpečného závodění, ale do života dvou nepřehlédnutelných postav. Seznamujeme se s jejich životním stylem, rodinnými a osobními problémy, milenkami i láskami. Z anonymních závodníků v „rakvích na kolečkách“ se tak postupem času stávají opravdu živé bytosti, kterým fandíme a o které máme strach. Ať již se ve světě Formule 1 orientujete či nikoliv, budete si napjatě okusovat nehty a prožívat každou nebezpečně kluzkou zatáčku.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací