Rivalové (2024)

Režie:
Premiéra v ČR: 25. 4. 2024 ()

Synopse: Ve filmu Rivalové od vizionářského režiséra Luca Guadagnina hraje Zendaya roli Tashi Duncanové, bývalé tenisové šampionky, která se stala trenérkou, jež se neštítí své hry na kurtu ani mimo něj. Manželství se šampionem, který je těsně na konci své kariéry (Mike Faist - West Side Story), Tashiina strategie na manželovo vykoupení nabere překvapivý směr, když se musí postavit vymydlenému Patrickovi (Josh O'Connor – serial Koruna) - svému bývalému nejlepšímu příteli a Tashiině bývalému příteli. Jak se jejich minulost a přítomnost střetávají a napětí stoupá, Tashi se musí sama sebe ptát, co bude stát vítězství.

Recenze:
Na začátku příběhu talentovaného italského režiséra Lucy Guadagnino jsou dva kamarádi z tenisového kurtu Art (Mike Faist) a Patrick (Josh O’Connor), mezi které vstoupí krásná Tashi (Zendaya). Oba se snaží ji zaujmout, ale tím, co ji nejvíc zajímá, je: kdo z nich je lepší hráč? Tři mladé tenisové naděje se přitahují jako magnety a touží po sobě, ale ještě více chtějí mít nad sebou navrch. Sledujeme jak hru na kurtu, tak tu psychologickou mezi postavami, jejichž ego i touha po vítězství dosahují enormních rozměrů.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací