Rock’n Roll (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 11. 2017 ()

Synopse: Guillaume Canet (43) žije pohádkový život. Má všechno, o čem mohou muži pouze snít. A potom, přímo během natáčení, mu jeho dvacetiletá herecká kolegyně suše oznámí, „že už nejede rock´n´roll“. A další uzemňovačka přijde vzápětí – na žebříčku „šukatelnosti“ herců se prý propadnul na úplné dno. Domácký život s Marion, syn, koně, dům na venkově – to vše je pro mladé herečky totálně antisexy. Guillaume si umíní, že se musí radikálně změnit. Hned. Proměna ale zachází tak daleko, jak nikdo z přítomných nečekal.

Recenze:
Guillaume Canet je slavný francouzský herec. Jeho partnerkou je kráska Marion Cotillard, takže je pro většinu známý spíše jako pan Cotillard. Canet začíná být neklidný z každodennosti svého života a z toho, že ho producenti a režiséři začínají obsazovat do rolí otců, a ne mladých nebojácných postav jako dříve. Zkrátka ho tak trochu považují za páprdu, který se už neumí tak odvázat jako dříve. To si ovšem Canet nenechá jen tak líbit, přece není žádný staroch! Sex, drogy, rock’n roll a plastika to určitě spraví.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací