Rodina na baterky (2021)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 30. 4. 2021 ()

Synopse: Snímek studia Sony Pictures Animation Rodina na baterky je původní animovanou komedií režiséra Mikea Riandy (Městečko záhad) a producentů Phila Lorda a Christophera Millera (Spider-Man: Paralelní světy, Lego příběh). Nesmírně talentovaná, leč trochu samotářská Katie Mitchellová je přijata na vysokou školu svých snů. Plány na odlet jí však překazí její táta Rick, svérázný milovník přírody, který rozhodne, že spolu se zbytkem rodiny Katie na vysokou školu odvezou, aby se ještě vzájemně naposledy užili. S Katie a Rickem se se na výlet vydává divoce pozitivní mamka Linda, mladší bratr Katie Aaron a roztomile vypasený psík Monchi. Plány Mitchellových však překazí nenadálá vzpoura spotřebičů, neboť všude po světě se proti lidem vzbouří elektronická zařízení, která mají lidé tak rádi, od mobilních telefonu po nejnovější modely osobních robotů. Za pomoci dvou porouchaných, ale za to přátelských robotů, se musí Mitchellovi vypořádat se svými problémy, spojit síly a zachránit svět.

Recenze:
Katie Mitchell je nadaná, ale poněkud opuštěná dospívající dívka, která se právě dostala na filmovou školu v Los Angeles. Její táta Rick naplánuje, že ji tam s celou rodinou dovezou autem, aby si naposledy užili společně strávený čas. Jenže během toho dojde ke vzpouře strojů – chtějí zajmout všechny lidi a poslat je do vesmíru. Osud lidstva se ocitá v rukou Mitchellových, protože pouze oni mohou tento plán překazit.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací