Rychle a zběsile 6 (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 5. 2013 ()

Synopse: Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým. Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy. Co ovšem Dom vůbec nečekal je opětovné shledání s jeho bývalou přítelkyní Letty, o které si původně myslel, že je mrtvá a nyní stojí na opačné straně barikády.

Recenze:
Od začátku do konce z více jak dvě hodiny dlouhého filmu se na nás z plátna hrne zběsilá jízda, neuvěřitelná akce, přestřelky, honičky, odhalená kůže a sem tam i nějaký ten přeražený nos. Už zase! O tom, že fyzikální zákony v této sérii nefungují, jak by měly, už víme. Pochybuji, že by někdo uprostřed bezhlavého úprku krajinou měl čas myslet na logiku a pravděpodobnost, ale i tak by se neměla překračovat určitá hranice. Když se nám Toretto prakticky před očima mění v Supermana, který sviští vzduchem, uzvedne vzdáleného příbuzného Hulka a je i odolný proti ohni, tak už to nevypadá mužně a cool, ale spíše vtipně.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací