Sázka na zlato (2023)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 4. 2023 ()

Synopse: Největší nikdy neodvyprávěný příběh o hudbě! Co mají společného Donna Summer, Cher, The Village People a Bill Withers s rockovou skupinou Kiss? Všichni se dostali na hudební vrchol pod dohledem nejbarvitějšího a nejgeniálnějšího producenta v hudebním průmyslu, Neila Bogarta, zakladatele Casablanca Records, nejúspěšnější nezávislé nahrávací společnosti všech dob. Úchvatný vzestup a dramatický pád otce mnoha do té doby neznámých hudebních žánrů sledujeme mezi fascinujícími pohledy do výsluní a temných koutů světa hudby.

Recenze:
Životopisné drama pojednává o jednom z nejvýznamnějších hudebních producentů minulého století. Neil Bogart založil nejúspěšnější nezávislou nahrávací společnost Casablanca Records, která v 70. letech objevila známé kapely a interprety jako Kiss, Village People, Cher, Donna Summer nebo Bill Withers.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací