Sebevražedný oddíl (2016)

sebevrazedny_oddil_2016_plakat_main
Režie:
Premiéra v ČR: 4. 8. 2016 ()

Synopse: Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří nemají téměř co ztratit. Ale jakmile si uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch, rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu zkusit bojovat a zemřít společně nebo se rozhodnou starat se každý sám o sebe?

Recenze:
Po všech Avengerech konečně přichází film s novými tvářemi a příběhy, ale chybí mu k dokonalosti větší promyšlenost děje a vybroušenost postav. I tak patří temné a hravé dobrodružství skupinky anti-hrdinů k těm lepším kouskům, které se letos proženou kiny. Parta vězňů se zvláštními schopnostmi je donucena, aby sloužila vládě a zlikvidovala individuum ohrožující celé lidstvo. Mají různé důvody k tomu, aby byli tím, kým jsou, a aby dělali to, co dělají: může jim být zkrácen trest ve vězení, a taky jim může vybuchnout nálož umístěná na krku (jen tak pro jistotu).

(photo&video: )

Video
Trailer 1


Comic-Con trailer:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací