Šéfové na zabití 2 (2014)

sefove_na_zabiti_cz_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 27. 11. 2014 ()

Synopse: V pokračování úspěšné komedie z roku 2011 „Šéfové na zabití“ se opět sešli Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis jako všemi oblíbení zaměstnanci Nick, Dale a Kurt. Své role si zopakovali také Jennifer Aniston, Jamie Foxx a Kevin Spacey, zatímco v rolích nových soupeřů stojících mezi starými zaměstnanci a vysněným úspěchem se objeví Chris Pine a Christoph Waltz. Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu „Šéfové na zabití 2“ začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.

Recenze:
S Nickem, Dalem a Kurtem jsme seznámili před třemi lety, kdy měli tak trochu trable se svými šéfy a údajně se účastnili pouličních závodů v Toyotě Prius. Jejich vražedné komando sice nedotáhlo misi do konce, ale poučilo se ze svých chyb a přišlo s novým plánem. Když vás štve váš nadřízený, není nic snazšího, než přijít s nápadem, založit vlastní firmu a pasovat se tak na šéfa. Náš trojlístek ovšem smůla a patálie zřejmě nikdy neopustí, protože hlavní investor se svým synáčkem nehraje zrovna fair play.

(photo&video: )

Video
Teaser trailer:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací