Sinister 2 (2015)

Film

sinister_2_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 10. 9. 2015 ()Oficiální synopse:
Pozor, děti si hrají!

Před třemi roky vás v temných sálech kin pořádně děsil horor Sinister a nyní opět přichází a s ním se vrací zlo, vrací se totiž Bagul, děsivý pohanský démon požírající dětské duše. Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu… Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? To vám neprozradíme. I když v režisérském křesle došlo ke střídání v podobě Ciarána Foye, zůstal režisér a duchovní otec prvního dílu Scott Derrickson u psacího stolu a podílel se na scénáři tohoto pokračování, které vás opět vyděsí až k smrti.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
sinister_2_plakat

V roce 2012 jsme se báli po zhlédnutí Sinesteru jít z kina domů. Film označovaný za pořádný záhul, který uměl k smrti vyděsit i zdatné hororové veterány se dočkal pokračování. Možná ale byla chyba, když Scott Derrikcson přenechal režii dvojky na někom jiném, protože Ciarán Foy neměl dost odvahy na to přijít s něčím novým.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací