Slečna bestie (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 29. 7. 2021 ()

Synopse: Co se stane, když si roztomilý blonďatý diblík prohodí tělo s vyšinutým sériovým vrahem? Odpověď najdete v hororové komedii Slečna bestie režiséra Christophera Landona, který natočil podobně žánrově laděnou hříčku Všechno nejhorší.

Kdyby Slečna bestie byla normální horor o řádění sériového zabijáka, roztomile naivní studentka Millie (Kathryn Newton) by se s velkou pravděpodobností stala jednou z jeho prvních obětí. Monstrum, přezdívané Řezník (Vince Vaughn), si ji také neomylně vyhlédne, jenže místo dalšího zářezu na pažbě si vinou jistého magického rituálu ze setkání s Millie odnese velmi nepříjemnou životní komplikaci. Pokud je ovšem slovo „komplikace“ pro situaci, kdy se ráno probudí v jejím těle, dostačující. Millie je na tom ještě hůř, musí se vypořádat s tím, že se z ní přes noc stal obtloustlý padesátník, po kterém jdou policajti z celé Ameriky. Navíc má jen 24 hodin na to, aby vrátila věci do normálu, jinak v tom chlapovi zůstane uvězněná navěky. Zatímco se Millie v Řezníkovi trápí a přemýšlí, jak z něho ven, Řezník v Millie si neskutečně užívá. Získal krytí, o jakém se mu ani nesnilo, a navrch k tomu školu plnou nic netušících studentů a studentek, kterými si může prakticky bez práce vylepšovat skóre. Protože koho by napadlo, že se v té naivce, jež byla dosud považovaná za šikanovaného otloukánka, skrývají neukojitelné vražedné sklony?

Recenze:
Slečna bestie vypráví o středoškolačce Millie (Kathryn Newton), která žije sama s matkou a starší sestrou poté, co její otec před rokem nešťastně zemřel. Jedné noci na Millie venku zaútočí Blissfieldský řezník (Vince Vaughn), který je hledán kvůli zabití několika studentů. Řezník dívku zraní záhadným nožem, který předešlou noc ukradl. Vzápětí ovšem dojde k tomu, že duše řezníka a Millie se prohodí – Millie se ocitne v těle řezníka a řezník se naopak ocitne v těle Millie. A aby toho nebylo málo, pravá Millie v těle zabijáka zjistí, že tuto kletbu je možné zvrátit pouze do čtyřiadvaceti hodin.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací