Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 27. 9. 2018 ()

Synopse: Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí.

Recenze:
Tak zní ve zkratce premisa nového animáku Warner Animation Group, studia, které vytvořilo například populární Lego filmy. Tentokrát se podíváme do světa yettiů. Jeden z nich, Migo, jednoho dne objeví bájného pidinožku (čti: člověka). Jenže obyvatelé jeho vesničku mu nevěří, pidinožkové přeci neexistují! A tak se Migo vydává na nebezpečné dobrodružství do světa lidí, aby svému lidu dokázal, že nelže. Tím však dochází ke zpochybnění všeho, v co doteď yettiové věřili. Kde je hranice mezi pravdou a lží? A je vůbec správné lhát, když tím chráním ostatní, protože pravda je moc bolestivá?

(photo&video: )

Video
Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací