Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 30. 3. 2017 ()Oficiální synopse:
V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie!
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Farmář, Smolař, Mrzout, Slídil, Silák, Koukám či Nešika, to je jen zlomek obyvatelů Šmoulí vesnice. A jak již jejich jména napovídají, každému je vlastní něco jiného. Jen Šmoulinka nevyniká v ničem, což ji neskutečně trápí. Proto se ji její kamarádi pokusí rozveselit. Toho využije záludný kouzelník Gargamel. V tu chvíli se roztáčí kola osudu a nejnovější šmoulí dobrodružství může začít.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací