Souboj s rodinou (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 4. 2021 ()

Synopse: Srdečná komedie Souboj s rodinou je natočená podle neuvěřitelného skutečného příběhu úspěšné wrestlerky Paige. Paige a její bratr Zak, kteří se narodili do harmonické rodiny zápasníků, jsou nadšení ze své životní šance zúčastnit se konkurzu do WWE. Místo v tomto výcvikovém programu však nakonec získá jenom Paige, která musí opustit rodinu a čelit novému drsnému světu na vlastní pěst. Paige si na své cestě musí sáhnout na úplné dno, bojovat za své blízké a nakonec dokázat světu, že právě to, co ji odlišuje od ostatních, by z ní nakonec mohlo udělat hvězdu.

Recenze:
Známý britský režisér Stephen Merchant se v roce 2019 nepustil jen do režírovaní válečného dramatu Králíček Jojo, ale rozhodl se mimo to ztvárnit příběh jedné z nejznámějších wrestlerek současnosti, Sarayy-Jade Bevis známé pod zápasnickým pseudonymem Page. Jaká byla cesta k úspěchu nejmladší šampionky WWE Divas v historii? Trnitější, než by se mohlo zdát.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací