Soudce (2014)

soudce_2014_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 23. 10. 2014 ()

Synopse: Úspěšný právník Hank Palmer (Robert Downey jr.) se vrací do svého rodného města na matčin pohřeb. Po příjezdu do města však ale dojde k nepříjemnému zjištění, že jeho otec, městský soudce, je podezřelý z vraždy.

Recenze:
Robert Downey Jr. tentokrát nechal červeno-zlatý obrněný úbor doma a zaměřil se pouze na klasické obleky s padnoucí košilí a kravatou. Ve snímku Soudce totiž hraje úspěšného právníka Hanka Palmera, který sebevědomě vyhrává jeden proces za druhým. Jednoho dne ovšem jeho bezchybný výkon naruší zpráva o smrti jeho milované maminky. Během okamžiku si sbalí kufr a vydává se na cestu domů. Do míst, kde prožil dětství a kde stále žije jeho otec Joseph Palmer (Robert Duvall) i bratři Glen (Vincent D’Onofrio) a Dale (Jeremy Strong). I když se s otcem, kterého oslovuje na základě jeho celoživotního povolání Soudce, již před lety odcizil, je právě on jediný, kdo mu může pomoci z maléru. Joseph Palmer je totiž obviněn ze zabití člověka, ale celý incident si bohužel nepamatuje.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací